1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
| (6) Szíva 2010 november 2. 22:24:57 |
Kedves Kati! Számunkra is nagy élmény volt, hogy ily' impozáns helyen is játszhattunk, kiváló közönség gyűlt össze. Tájékozódj a honlapon vagy a facebook-on, igyexünk pontos adatokkal szolgálni!
| (5) Kati |
Sziasztok srácok!
Nagyonnagyonnagyonnagyon... tetszett a MűPában a koncertetek, remélem láthatlak titeket hamarosan
Nagyonnagyonnagyonnagyon... tetszett a MűPában a koncertetek, remélem láthatlak titeket hamarosan
| (4) störecz |
újságot nekik.
| (3) Szíva 2010 szeptember 30. 18:34:11 |
"Itt van a harmadik!"
| (2) Cingi 2010 szeptember 24. 10:07:09 |
Ez lesz a második
